• Moravské hospodářství

  TO PODSTATNÉ PRO FIRMY
  A VEŘEJNOU SPRÁVU


Zprávy o tom, co Vás zajímá. Tam, kde je potřebujete mít

Moravské hospodářství je svým obsahem a charakterem určeno především pro státní správu a management firem. Tvoří komunikační most mezi těmito dvěma subjekty. Nabízí informace z oblasti financí, energetiky, dopravy, e-governmentu, odpadového hospodářství a mnoho dalších. Obsahem vychází z potřeb starostů a zástupců státní správy, kterým je Moravské hospodářství určeno především. Napomáháme k lepší informovanosti a provázanosti mezi státní a soukromou sférou.

KVALITNÍ OBSAH JE ZÁKLAD
 • SERIÓZNÍ ANALÝZY

  Při přípravě obsahu Moravského hospodářství vycházíme jak z vlastních pečlivých rešerší, tak i z ohlasů Vás – našich čtenářů – starostů, vysokých úředníků a manažerů TOP českých a moravských firem. Nehoníme se za senzacemi, ale přinášíme vyvážené, pečlivě vyzdrojované zpravodajství o těch skutečně podstatných událostech.

 • TÝM ZKUŠENÝCH REDAKTORŮ

  Zárukou kvality zpravodajství Moravského hospodářství je tým zkušených redaktorů s dlouholetou mediální praxí. Zájem a skvělá orientace v oblastech, na které se Moravské hospodářství zaměřuje, je naprostou samozřejmostí. Ekonomika a byznys, veřejná správa a samospráva? Vše, co se těchto témat týče, a mnohem víc mají naši redaktoři a přispěvatelé v malíku!

 • VIDEOREPORTÁŽE

  Kromě klasických zpráv, rozhovorů a komentářů pro náš dvouměsíčník, internetový portál a e-mailový newsletter pro Vás připravujeme také videoreportáže z konferencí a business snídaní Magnus Regio, jichž se reportéři Moravského hospodářství pravidelně účasní. V několika minutách se díky nim dozvíte o tom nejdůležitějším, co účastníci těchto informačně výživných akcí přímo na místě řešili.

 • INZERCE

  Ukažte se tam, kde to má smysl

  Nabízíme propracovaný systém firemní prezentace či chcete-li inzerce, který přitom dokážeme uzpůsobit vašim individuálním požadavkům. A to díky celé řadě možností…Prostor dostanete například na našich setkáních či odborných konferencích, kde nabízíme celou řadu variant vaší prezentace. V návaznosti na ně vydáváme vlastní noviny Moravské hospodářství – v tištěné i online verzi, pravidelně informujeme také formou e-news.Vždy si zakládáme na vysoce kvalitním obsahu, do kterého vždy koncepčně zapadá prezentovaná inzerce, a to ve všech svých podobách.Pracujeme s propracovanou databází našich čtenářů a účastníků akcí, mezi které patří „ti, kteří rozhodují“ – zástupci státní a veřejné správy a managementu středních a velkých firem. Zaujmete tak přesně požadovanou cílovou skupinu.

NA STOLE, V MOBILU I MAILU
 • DVOUMĚSÍČNÍK

  Každé dva měsíce dorazí na Váš stůl aktuální číslo Moravské hospodářství nabité těmi nejdůležitějšími informacemi z prostředí veřejné i soukromé sféry. A kvalitnímu zpravodajství odpovídá i kvalitní zpracování. Naše zprávy si vychutnáte v tradičním formátu seriózního tisku, takzvaném “broadsheet”, a na křídovém papíře.

 • INTERNETOVÝ PORTÁL

  To podstatné z businessu a veřejné správy Vám nepřinášíme jen jednou za dva měsíce. Navštivte náš pravidelně aktualizovaný zpravodajský portál moravskehospodarstvi.cz, kde najdete čerstvé zprávy každý den. Pokud chcete zůstat v obraze a internet je Váš přítel, tento web je určen přesně pro Vás. Samozřejmostí je, že jej pohodlně otevřete na všech zařízeních – počítači, tabletu nebo mobilu.

 • NEWSLETTER

  Vytížení lidé mají v dnešní uspěchané době jen zřídka čas, aby se pídili po čerstvých zprávách na stránkách novin nebo na internetu. Přesto nechtějí, aby jim unikly ty podstatné informace. Je to i Váš případ? Potom jsme právě pro Vás připravili E-NEWS Moravského hospodářství. Je to elektronický newsletter s výběrem toho nejzajímavějšího z portálu moravskehospodarstvi.cz, který Vám každých čtrnáct dní pošleme na mail. Zdarma. Scrollněte si o trochu níž a zaregistrujte se.

Aktuální číslo Moravského hospodářství

ELEKTRONICKÁ VERZE

Po zrušení nouzového stavu jsme si oddechli, užili jsme si léto. Teprve nyní se ale začne „lámat chleba“. Podzim ukáže, jak jsme dokázali odolávat po stránce ekonomické a jak jsme připraveni na druhou vlnu epidemie koronaviru, která nás nejspíše čeká.Koronavirus ovlivnil snad vše. Jaké budou dopady na trh práce, a čeká nás exploze nezaměstnanosti? Na tyto otázky se ve svém textu pokusí odpovědět kolega Ladislav Koubek. Nezapomeňte si přečíst i jeho další článek, který naopak na současném stavu hledá to pozitivní. Vidí jej jako příležitost k urychlení tempa zavádění nových technologií a pracovních postupů.

Speciální přílohu nyní věnujeme tématu zdravotnictví. Jinak by to v dnešní době snad ani nešlo.

Díky uvolnění opatření jsme jako firma Magnus Regio opět mohli začít pořádat odborné konference. Podařilo se nám zorganizovat akci týkající se problematiky sucha a odpadového hospodářství. Velmi vydařené pak bylo diskuzní setkání v rámci veletrhu Urbis Smart City Fair. Nalistujte na stranu 5, dozvíte se, o čem odborníci se zástupci měst a obcí diskutovali.

Navštivte náš každodenně aktualizovaný zpravodajský portál

Moravské hospodářství Vám nepřináší ty podstatné informace z businessu a veřejné správy jen jednou za dva měsíce, ale každý den. Na portálu moravskehospodarstvi.cz najdete aktuální zprávy každý den. Navíc si jej bez problémů otevřete jak na počítači, tak i v mobilu nebo v tabletu.

MORAVSKÉ HOSPODÁŘSTVÍ.CZ

Zajímá Vás co jsme psali dříve? Prohlédněte si náš archiv

Víte, že Moravské hospodářství vychází už od roku 2008? Deset let Vám již přinášíme kvalitní zpravodajství (nejen) z moravských regionů. Pokud si chcete projít všechna naše dosud vydaná čísla, můžete navštívit náš obsáhlý archiv na Floowie. Tam najdete všechna vydání v elektronické podobě.

ARCHIV

Background

Kontaktujte nás

Magda Slaninová
jednatelka společnosti
 • Jak Vám mohu pomoci

  Pokud hledáte profesionální tým pro oslovení a propojení zástupců státní a veřejné správy a managementu firem, jste na správné adrese.

  Tým Magnus Regia je Vám plně k dispozici jak v přípravách a organizaci profesionálních kulatých stolů a odborných konferencí, tak v návrzích kampaní v tištěných periodicích Moravské hospodářství a Brněnský Metropolitan.

  Tel.: 518 321 576

  E-mail:
  m.slaninova@magnusregio.cz

Kamila Fuchsová
šéfredaktor Moravského hospodářství
 • Jak Vám mohu pomoci

  Jsem zodpovědná za obsah Moravského hospodářství, připravuji reportáže, články a rozhovory.

  Gsm: 732 177 982

  E-mail: k.fuchsova@magnusregio.cz

 • Poznejte mě

Adresa

Magnus Regio s.r.o.

Lipová 906/1, 602 00 Brno

Tel.: 518 321 576

Otevírací doba

Po – pá: 8:00 – 17:00

Fakturační údaje:

Magnus Regio s. r. o.

Lipová 906/1
602 00 Brno
IČO: 28346114
DIČ: CZ28346114
OR KS v Brně, odd. C, vložka 62750,
Bankovní spojení: KB, a. s., pobočka Brno
číslo účtu: 43-482 553 0207/0100

Datová schránka: jt3jsty