Soukromý a veřejný sektor nelze oddělovat. Magnus Regio informuje obě sféry o trendech a vzájemných potřebách z oblasti financí, energetiky, zdravotnictví, bezpečnosti, odpadového hospodářství, developmentu, informačních technologií, e-Governmentu, práva, dopravy, průmyslu a dalších oborů. Vytváříme seriózní diskusní platformu a přispíváme tak k rozvoji veřejného a soukromého sektoru v regionech.

Náš tým

Tým Magnus Regia je Vám plně k dispozici jak v přípravách a organizaci setkání u profesionálních moderovaných kulatých stolů nebo odborných konferencí, tak v návrzích kampaní v tištěném magazínu Moravské hospodářství.

Magda Slaninová,

jednatelka společnosti

13 roků pro vás připravuji odborné konference, kulaté stoly a magazín Moravské hospodářství, dohlížím na pečlivost, profesionalitu a zodpovědnost.

m.slaninova@magnusregio.cz
+420 518 321 576

Mgr. Kamila Fuchsová, šéfredaktor Moravského hospodářství

Jsem zodpovědná za obsah Moravského hospodářství, připravuji reportáže, články a rozhovory. Pokud máte tip na zajímavé téma, neváhejte a obraťte se na mě.

k.fuchsova@magnusregio.cz
+420 732 177 982

Lucie Klodviková, produkce a marketing 

Jsem zodpovědná za kompletní plánování, organizaci a následnou komunikaci ohledně všech našich eventů a odborných konferencí. Pokud máte zájem o registraci nebo máte jakýkoliv dotaz týkající se akcí, které pořádáme, neváhejte se na mne obrátit. Také se těším na možnost spojení s vámi v případě, že máte zájem o obchodní spolupráci s naší firmou.

l.klodvikova@magnusregio.cz
+420 725 893 273

Petra Sedláčková, produkce a marketing 

Moje role ve firmě zahrnuje plánování, organizaci a následné zajištění plynulého průběhu akce. Vedle toho se zabývám obchodními záležitostmi a starostí o partnery. Mým cílem je zajistit kvalitní produkci a můžete se na mě obrátit s jakýmkoli dotazem ohledně akce či spolupráce.

p.sedlackova@magnusregio.cz
+420 602 779 126

Pořádáme

Osobní setkávání  je zcela klíčové. Vzdělávejte se, diskutujte, získejte nové kontakty

Konference

Konference Magnus Regia jsou vyhlášené a náš standard budeme držet a nadále zvyšovat. Skladbě témat věnujeme doslova puntičkářskou pozornost a za odbornou kvalitu našich panelistů dáme ruku do ohně.

Každoročně pořádáme největší konferenci v ČR pro MP a OP – Celostátní setkání zástupců městských a obecních policií.

Jednotlivé ročníky této tradiční akce vždy zaměřujeme na vzdělávání, aktuální změny v oblasti legislativy, držení zbraní či chytrých technologií pro praxi strážníků. Témata vycházejí po předchozí diskuzi přímo z požadavků ministerstva vnitra, ministerstva dopravy, policejního prezidia, kolegia ředitelů MP a samozřejmě samotných účastníků.

Setkání u kulatého stolu

Setkání u kulatého stolu pro 55-65 osob je naší vlajkovou lodí. Tento koncept je pro diskuzi, sdílení zkušeností a příkladů dobré praxe zcela zásadní. Právě proto naše akce pořádáme tímto způsobem a nesmírně nás těší vaše ohlasy. U nás máte možnost probrat vše podstatné se svými kolegy, zástupci ministerstev, krajů, obcí i firem.

Zaměřujeme se na všechna důležitá témata, která municipality potřebují – doprava, odpady, dotace, nakládání s vodou, ekologie zdravotnictví a bezpečnost – tomuto tématu se v poslední době věnujeme z mnoha úhlů. Bezpečnost na úrovni samospráv je širokým tématem a např. kyberbezpečnost nesmírně aktuálním. Bezpečnost je pak pro nás stěžejním tématem i v případě největší celostátní konference pro MP a OP – Celostátní setkání zástupců městských a obecních policií, kterou každoročně pořádáme.

Společenské a kulturní akce

Od obchodního vztahu může vést i cesta k přátelství. Schůzky v zasedacích místnostech tento přerod ale opravdu neurychlí. Smyslem společenských akcí Magnus Regia je setkání předních manažerů v neformálním prostředí a přátelské atmosféře. Potkejte se na galavečeru, golfovém turnaji či vernisáži.

S Magnus Regio se můžete spolehnout na stoprocentní kvalitu organizace, servisu, občerstvení a všech dalších náležitostí.

Akce na klíč

Hledáte příležitost k rozšíření obchodních kontaktů, kulturnímu vyžití nebo jen možnost strávit příjemné a chvíle s přáteli? Anebo přemýšlíte, jak právě všechny tyto body skloubit dohromady? Ano, i to umíme.

Smyslem našich akcí je setkávání předních manažerů a specialistů v daných oborech v neformálním prostředí a v přátelské atmosféře, která přispívá k navazování nových osobních i obchodních kontaktů.

S důvěrou se na nás opakovaně obrací například společnost GS1 Czech Republic. Konferenci pro GS1 připravujeme speciálně na míru, určena je pro IT manažery v nemocnicích.

Vydáváme

Nejdražší komoditou dnešní doby jsou relevantní informace.

Moravské hospodářství

Jsme vydavatelem dvouměsíčníku Moravské hospodářství a stejnojmenného online portálu, kde najdete aktuální zprávy každý den. Jednou za měsíc pak rozesíláme našim čtenářům elektronický newsletter, kde najdou přehled nejzajímavějších témat. Vytváříme most mezi veřejnou a soukromou sférou.

V Moravském hospodářství pracujeme na kvalitním zpravodajství pro státní i soukromou sféru. O tom, že se nám to daří, nejlépe svědčí zájem starostů, úředníků a manažerů firem, kteří na stránkách našich novin hledají pravidelnou dávku toho podstatného z byznysu a státní správy.

Reportáže

Výstupem z každé námi pořádané akce je profesionálně zpracovaná reportáž. Připravujeme ji ve dvou formátech – jako psanou a videoreportáž. Samotné tvorbě vždy předchází pečlivá příprava ze strany oddělení produkce i redakce, výsledná podoba však odráží aktuální dění při samotném setkání. Videoreportáž natáčíme přímo během akce ve spolupráci s panelisty a dalšími odborníky. Dáváme si záležet, abychom pečlivě zdokumentovali to nejzajímavější, co bylo řečeno.

Přihlašte se k odběru novinek

Dostávejte oznámení o nových akcí přímo do e-mailu.

Ještě chvilku vyčkejte...

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Členství

Člen Memoranda o dlouhodobé spolupráci na naplnění a navýšení závazku statutárního města Brna o snižování produkce CO2.