> Společenské a sportovní akce

Od obchodního vztahu může vést i cesta k přátelství. Schůzky v zasedacích místnostech tento přerod ale opravdu neurychlí. Smyslem společenských akcí Magnus Regia je setkání předních manažerů v neformálním prostředí a přátelské atmosféře. Potkejte se na galavečeru, golfovém turnaji či vernisáži. S Magnus Regio se můžete spolehnout na stoprocentní kvalitu organizace, servisu, občerstvení a všech dalších náležitostí.

Event Series Akce na klíč

Vernisáž výstavy Udržitelnost a civilizace 2023

Janáčkovo divadlo Rooseveltova 31/7, Brno, Česká republika

Výstava UDRŽITELNOST A CIVILIZACE je k vidění v Brně před Janáčkovým divadlem V pořadí již třetí autorská výstava předního českého egyptologa a archeologa Miroslava Bárty ve spolupráci s Markém Novákem je nyní k vidění v Brně na piazzettě u Janáčkova divadla. Vernisáž se uskutečnila 21. září 2023 ve spolupráci statutárního města Brna a společností Medialoque a Magnus Regio.Výstava uzavírá cyklus autorských výstav Miroslava Bárty. Panely s fotografiemi a texty dávají do souvislostí historii, vývoj a konání lidské civilizace v kontextu udržitelnosti. Nabízejí úvahy a propojení s událostmi napříč časem.

Event Series Galavečery

Slavnostní galavečer Magnus Regio 2019

Konvent Milosrdných bratří Brno Vídeňská 228/7, Brno, Česká republika

Slavnostní Galavečer Magnus Regia - tentokrát spojený s prvními dny Adventu. Hlavními hosty Galavečera bylo Janáčkovo kvarteto a Alfréd Strejček, zazněly zde skladby Antonína Dvořáka, Bedřicha Smetany či Franze Schuberta, mezi těmito skladbami pak zněly krásné vánoční verše právě v podání Alfréda Strejčka. Jeho vemlouvavý hlas spojený s vánoční tématikou učaroval všem přítomným hostům. Finanční šek byl předán zástupcům Hospice sv. Alžběty v Brně pro nákup polohovacích lůžek. Součástí Galavečera byl bohatý raut se skvělými moravskými víny od nejlepších moravských vinařů.

Event Series Golfové turnaje

Golf Cup Magnus Regia a jeho partnerů 2019

Golf & Ski Resort Kořenec Kořenec 174, Kořenec, Česká republika

Golfový turnaj, ideální místo na setkávání obchodních partnerů spojený s grilováním, tanečním vystoupením mistrů Evropy a skleničkou skvělého moravského vína… tak by se dala popsat společensko-sportovní akce Magnus Regia, kterou organizovala pro své obchodní partnery, a která byla navíc jubilejním 10. ročníkem.

Dle mediakitu

Event Series Galavečery

Slavnostní galavečer Magnus Regio 2012

Mahenovo divadlo Brno Malinovského nám. 1, Beno

Hlavním mottem slavnostních galavečerů Magnus Regia je setkávání obchodních partnerů a předání finančního šeku vybrané nemocnici nebo těm, kteří to nejvíce potřebují. Na programu tohoto Galavečera byla tentokrát překrásná hra Cyrano z Bergeraku v nastudování činohry Mahenova divadla. Finanční šek 150.000 Kč byl předán zástupcům Fakultní nemocnice u Svaté Anny v Brně na přístrojové vybavení. Po skončení představení se konal ve foye divadla slavnostní raut s ochutnávkami vín několika vybraných moravských vinařů.

2500Kč – 3500Kč
Přejít nahoru