• Společenské akce

  EXKLUZIVNÍ SETKÁNÍ
  V PŘÍJEMNÉ ATMOSFÉŘE


Business se přeci nedělá jen u jednacího stolu

Od obchodního vztahu k přátelství může vést dlouhá cesta. A schůzky ve sterilních zasedacích místnostech tento přerod opravdu neurychlí. Smyslem společenských akcí Magnus Regia je setkání předních manažerů v neformálním prostředí a ve skutečně přátelské atmosféře tak přispět k navazování nových osobních i obchodních kontaktů.

AKCE, KDE STOJÍ ZA TO BÝT
 • ZAJÍMAVÍ HOSTÉ

  Za roky na trhu se nám podařilo vytvořit síť spokojených klientů z řad vedení státní správy, samospráv i TOP českých a moravských firem, kteří rádi navštěvují i naše společenské akce. Pokud se chcete setkat s lidmi, kteří udávají tempo rozvoji našeho státu, obcí i ekonomiky, potom jsou pro Vás akce Magnus Regio tou pravou příležitostí.

 • PŘÍLEŽITOST PODĚKOVAT KLIENTŮM

  Účast na společenském večeru Magnus Regia může být zajímavým dárkem a oceněním pro Vaše obchodní partnery. Naše akce Vám zároveň poskytují ideální příležitost osobně je seznámit se svými produkty. Jejich součástí bývají vkusně řešené prezentace moderních vozů, společenských oděvů, hodinek nebo třeba ochutnávky kvalitních vín.

NIČÍM NERUŠENÝ ZÁŽITEK
 • PERFEKTNÍ SERVIS

  Dlouholeté zkušenosti s pořádáním (nejen) společenských akcí nám pomáhají poskytovat prémiovou péči pro naše hosty a klienty. S Magnus Regio se můžete spolehnout na stoprocentní kvalitu organizace, servisu, občerstvení a všech dalších náležitostí, které Vám zajistí ničím nerušený a příjemný zážitek.

 • DOPROVODNÝ PROGRAM

  Ať už je to divadelní představení nebo koncert, fotokoutek, přehlídka „bespoke“ obleků nebo třeba jen nevtíravý podkres živé klavírní hudby, na akcích Magnus Regio se rozhodně nebudete nudit. Zajímavý doprovodný program Vám zaručí nejen společenské, ale také kulturní vyžití.

Typy akcí

Adresa

Magnus Regio s.r.o.

Lipová 906/1, 602 00 Brno

Tel.: 518 321 576

Otevírací doba

Po – pá: 8:00 – 17:00

Fakturační údaje:

Magnus Regio s. r. o.

Lipová 906/1
602 00 Brno
IČO: 28346114
DIČ: CZ28346114
OR KS v Brně, odd. C, vložka 62750,
Bankovní spojení: KB, a. s., pobočka Brno
číslo účtu: 43-482 553 0207/0100

Datová schránka: jt3jsty