Reportáž:

GALAVEČER spojený s předáním benefičního daru Hospici sv. Alžběty

1. PROSINCE 2016

Galavečeru Magnus Regia dominoval vánoční duch. Pomoci se dočkají lidé v Hospici sv. Alžběty v Brně.

BUGA4988

Společenská událost, první upozornění na blížící se vánoční čas, ale také pomoc lidem, kteří to potřebují.
Všechny tři prvky skloubil slavnostní galavečer společnosti Magnus Regio, vydavatele Moravského hospodářství. Tentokrát jej přivítaly nenapodobitelné prostory Konventu Milosrdných bratří v Brně. Víc než dvě a půl století historie tak dýchlo na stovku hostů, kteří si vyslechli melodie Dvořáka, Smetany či Schuberta v podání Janáčkova kvarteta, a místy dojemný, místy vtipem prodchnutý recitál herce Alfreda Strejčka.

BUGA5308

Kromě rautu si hosté užili také nezapomenutelný zážitek v podobě noční návštěvy kostela svatých Leopolda a Václava.

BUGA5619

Jak je na galavečerech Magnus Regia zvykem, vše odstartovalo dobročinné gesto. Z rukou jednatelky společnosti Magnus Regio, paní Magdy Slaninové, putoval  do rukou předsedy správní rady Hospice sv. Alžběty v Brně, Karlu Kosinovi, šek v hodnotě sedmdesát tisíc korun. Ty tak nyní pomohou lidem na sklonku života a pracovníkům a dobrovolníkům, kteří mají nelehkou úlohu se o ně postarat.
Slavnostní Galavečer by nebylo možné uskutečnit bez laskavé pomoci partnerů: Veselý dopravní signalizace s. r. o., Brněnské komunikace a. s., C Systém a. s., ICZ a. s., OHL ŽS a. s., Strabag a. s., paní Jana Šťastná, Rodinnné vinařství Pavel Binder, Vinařství Reisten, Vinařství pod Hradem, Táňa Kmenta s. r. o. a Liftago.
Kompletní fotogalerii naleznete ZDE