• Konference

  PRVOTŘÍDNÍ INFORMAČNÍ SERVIS NEJEN PRO STAROSTY


Konference Magnus Regio jsou synonymem kvality

Naše konference zaměřujeme na vzdělávání zástupců státní správy z oblasti práva, financí, dotací, informačních technologií, životního prostředí, sociálních služeb, dopravy, energetiky apod. Naše konference vycházejí přímo z požadavků ministerstev, svazů měst a obcí nebo přímo z řad starostů. Jako přednášející oslovujeme jak organizátory projektů, tak soukromé subjekty, které se podílejí nebo mají zájem se podílet na jejich realizaci.

Zaměřujeme se především na starosty, tajemníky a rozhodující představitele konkrétních úřadů. Velkou výhodou je naše přímá návaznost na všechny úřady v pěti moravských krajích a v kraji Pardubickém a Královéhradeckém, a to díky dvouměsíčníku Moravské hospodářství, jež vydáváme. Disponujeme nejen adresnou databází, ale i emailovou. To nám zaručuje efektivnější komunikaci. Klientům nabízíme možnost podílet se na obsahu konferencí nebo vlastní prezentaci.

ZDROJ KLÍČOVÝCH INFORMACÍ
 • ŠPIČKOVÍ PŘEDNÁŠEJÍCÍ

  Víme, že kvalita každé konference stojí a padá se zvolenými tématy a pozvanými spíkry. Za kvalitu těch našich dáme ruku do ohně. Zveme jen ty nejpovolanějších z řad vedoucích pozic na ministerstvech a státních institucí. Všechny prezentace pečlivě procházíme s našimi odbornými garanty – kovanými experty ve svých oborech.

 • PŘÍPADOVÉ STUDIE

  Nudné omílání teoretických pouček? S tím se na našich konferencích nesetkáte. Ctíme zásadu, že praxe je základ. Dbáme proto, aby jste mohli všechny informace, které na našich konferencích zazní, využít ve svém pracovním životě. O své zkušenosti se s Vámi podělí i kolegové – součástí každé konference je totiž několik případových studií.

IDEÁLNÍ KOMUNIKAČNÍ KANÁL
 • ZARUČENÁ ÚČAST

  Sály na našich akcích rozhodně nezejí prázdnotou. Konference Magnus Regio se těší velké oblibě mezi starosty, představiteli státní správy i soukromého sektoru. Mnozí účastníci jsou jim věrni už několik ročníků. Můžete si tedy být jisti, že se Vám podaří oslovit Vaši cílovou skupinu.

 • OFICIÁLNÍ I NEOFICIÁLNÍ PREZENTACE

  Našim klientů nabízíme hned několik možností, jak oslovit potenciální obchodní partnery. Samozřejmostí je zařazení oficiální prezentace do programu konference nebo distribuce propagačních materiálů. Můžete ale využít například i možnost umístění prezentačního stánku nebo networkingu při přestávkách či společném obědě.

Co na konference říkají naši klienti

 • Konference jsem se zúčastnil poprvé za 10 let svého působení na radnici.
  Měla celkově velmi dobrou úroveň, přednášející většinou velmi dobře a srozumitelně
  vystupovali a byli s to odpovídat na dotazy posluchačů.
  Jako starostu města mě však nejvíce oslovila přednáška JUDr. Ondruše, ze které jsem si dovodil, jaká „hrůza“
  se to na obce a města žene.

  JUDr. Miloš Izák
  starosta města Moravská Třebová
 • Za společnost ICZ a.s. děkuji za možnost zúčastnit se konference a prezentovat na téma automatické měřící systémy a agenda správy dopravních přestupků.Konferenci hodnotím jako velmi přínosnou, tematicky a obsahově přehlednou.Především s obsahovou částí jsem byl nad míru spokojen a odnesl jsem si pro svůj obor nové, zásadní informace.Celkové zajištění konference bylo na velmi vysoké úrovni, přičemž konference zůstala lidsky příjemná.Přeji mnoho dalších ročníků a těším se na budoucí spolupráci.

  Reference - bez fota - muž
  Aleš Šantora
  ICZ a.s.

Pronikněte s konferencemi do médií.

Klikněte zde

Kontaktujte nás

Adresa

Magnus Regio s.r.o.

Lipová 906/1, 602 00 Brno

Tel.: 518 321 576

Otevírací doba

Po – pá: 8:00 – 17:00

Fakturační údaje:

Magnus Regio s. r. o.

Lipová 906/1
602 00 Brno
IČO: 28346114
DIČ: CZ28346114
OR KS v Brně, odd. C, vložka 62750,
Bankovní spojení: KB, a. s., pobočka Brno
číslo účtu: 43-482 553 0207/0100

Datová schránka: jt3jsty