• Kampaně a PR

  ZNÁME CESTY, JAK ZAUJMOUT MÉDIA I VEŘEJNOST


Maximalizujte zásah své cílové skupiny

Společnost Magnus Ragio staví na týmu s dlouholetými zkušenosti s vydáváním periodik v nákladu až 15 000 kusů a s distribucí po celé Moravě. Víme proto, na co novináři slyší. Jsme připraveni vytvořit informační brožury, buletiny, letáky, katalogy a další propagační materiály podle individuálního požadavku klienta. Disponujeme vlastními redaktory, fotografy a profesionálním grafickým studiem. Zorganizujeme pro Vás tiskové konference, media eventy a postaráme se i o zprávy pro novináře. S námi se zkrátka můžete spolehnout na profesionální servis v oblasti Public Relations.

CO JE TO PUBLIC RELATIONS?
 • KOMUNIKACE S MÉDII

  Víme, jak dostat vaši zprávu do povědomí médií. Umíme nejen sepsat tiskovou zprávu. Víme, kam ji máme zaslat, známe konkrétní redaktory. Uspořádáme pro vás tiskovou konferenci tak abyste neměli s organizací žádné starosti.

 • KOMUNIKACE SE STÁTNÍ SPRÁVOU A SAMOSPRÁVOU

  Prostřednictvím dvouměsíčníku Moravské hospodářství, našich konferencí a firemních akcí můžete sdělit zástupcům státní správy informace o vaší společnosti.

 • KRIZOVÁ KOMUNIKACE

  Jsme schopní reagovat okamžitě. Zabráníme tomu, aby se o vaší společnosti v krátkém okamžiku vytvořil negativní mediální obraz. Víme, jak novináři myslí. Známe jejich potřeby.

 • ORGANIZACE SPECIÁLNÍCH UDÁLOSTÍ

  Potřebujete se potkat s konkrétními lidmi a zanechat u nich ten nejlepší dojem? Pak nechte vaše starosti na nás. Uspořádáme pro vás sportovní akci, konferenci, večírek i společenský večer.

Projděte si naše mediální výstupy.

Čtěte zde

Kontaktujte nás

Magda Slaninová
jednatelka společnosti
 • Jak Vám mohu pomoci

  Pokud hledáte profesionální tým pro oslovení a propojení zástupců státní a veřejné správy a managementu firem, jste na správné adrese.

  Tým Magnus Regia je Vám plně k dispozici jak v přípravách a organizaci profesionálních kulatých stolů a odborných konferencí, tak v návrzích kampaní v tištěných periodicích Moravské hospodářství a Brněnský Metropolitan.

  Tel.: 518 321 576

  E-mail:
  m.slaninova@magnusregio.cz

Kamila Fuchsová
šéfredaktor Moravského hospodářství
 • Jak Vám mohu pomoci

  Jsem zodpovědná za obsah Moravského hospodářství, připravuji reportáže, články a rozhovory.

  Gsm: 732 177 982

  E-mail: k.fuchsova@magnusregio.cz

 • Poznejte mě

Adresa

Magnus Regio s.r.o.

Lipová 906/1, 602 00 Brno

Tel.: 518 321 576

Otevírací doba

Po – pá: 8:00 – 17:00

Fakturační údaje:

Magnus Regio s. r. o.

Lipová 906/1
602 00 Brno
IČO: 28346114
DIČ: CZ28346114
OR KS v Brně, odd. C, vložka 62750,
Bankovní spojení: KB, a. s., pobočka Brno
číslo účtu: 43-482 553 0207/0100

Datová schránka: jt3jsty