• Setkání u kulatého stolu

  PROFESIONÁLNĚ MODEROVANÉ DISKUZE


Co jsou to vlastně setkání u kulatého stolu?

Moravské hospodářství nabízí platformu po širokou škálu hospodářsko-ekonomických témat, jako vydavatel tak máme přesnou představu o aktuálních projektech i problémech v jednotlivých regionech. Setkání u kulatého stolu je pak logickým vyústěním a moderním způsobem k předávání informací mezi úzce zainteresovanými skupinami a dalším z nástrojů, jak navázat obchodní partnerství a získat dokonalý přehled o nejaktuálnějším dění v dané hospodářské oblasti, v konkrétním kraji či městě. Každá z nich je zaměřena na jednotlivé a nejožehavější téma.

 

SETKÁNÍ, KDE JSOU SI VŠICHNI ROVNI
 • U JEDNOHO STOLU

  Naše business snídaně respektují jiné uspořádání než klasické konference. Nesetkáte se tu s odděleným panelem a posluchači. Všichni účastníci zasednou k jednomu stolu, a mohou tak diskutovat jako rovný s rovným.

 • VÝBĚR EXPERTŮ

  Skladbě účastníků našich business snídaní věnujeme pečlivou pozornost. Zveme skutečně jen ty, kteří mají k vybranému tématu co říct, ať už se jedná o starosty nebo experty z řad ministerstev, státních institucí či firem.

 • PROFESIONÁLNÍ MODERÁTOR

  Plynulost diskuze zajišťuje profesionální moderátor.

PRODUKTIVNÍ A PŘÍJEMNÉ DOPOLEDNE
 • NEFORMÁLNÍ NETWORKING

  Víme, že obchodní a profesní vztahy se nejlépe navazují v neformální a uvolněné atmosféře. Se svými partnery si proto na našich business snídaních promluvíte nejen u diskuzního stolu, ale i během přestávek nebo společného oběda.

 • VÝTEČNÉ OBČERSTVENÍ

  Jak název napovídá, čeká Vás vydatná a lahodná snídaně. Ale to není vše, v průběhu business snídaně se můžete těšit i na bohaté občerstvení během přestávek. V závěru akce následuje oběd pojatý formou rautu s výběrem několika jídel.

 • UVOLNĚNÁ ATMOSFÉRA

  Na našich akcích panuje uvolněná atmosféra, která přeje navazování nových obchodních partnerství. Tým produkčních manažerek a zkušených hostesek Magnus Regio se Vás ujme s nenucenou samozřejmostí tak, aby nic nerušilo Váš zážitek.

Co na setkání říkají naši klienti

 • Děkuji za plnohodnotné a příjemně strávené dopoledne. Vše jste měli výborně zorganizované. O problémech v dopravě a bezpečnosti silničního provozu se musí hlavně mluvit, ať je podvědomí, že tyto problémy opravdu jsou a taková setkání jsou nejlepší příležitostí. Budu se těšit na případný další ročník, s pozdravem a přáním pěkného dne

   

   

  kpt. Ing. Marek Sládeček – vrchní komisař KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE OLOMOUCKÉHO KRAJE
 • Děkuji moc za možnost účastnit se takové výborné akce.

   

  Ing. Jana Jiráňová – Centrum investic, rozvoje a inovací
 • ….rád se Vaších akcí zúčastňuji. Většinou mají vysokou úroveň a jsou přínosem pro všechny přítomné.

   

   

  Pavel Prokop
  starosta obce Otnice
 • Akcí pořádaných firmou Magnus Regio se zúčastňuji pravidelně a velmi ráda. Většinou se jedná o palčivé témata, kterými se my starostové dnes a denně musíme zabývat. Při těchto akcích se setkají nejen starostové, kteří řeší problémy přímo “v terénu “, ale také odborníci z různých resortů. V aktivních diskuzích tak získáváme přehled o fungování daných problémů i z druhé strany a většina souvislostí nám pak do sebe pěkně zapadne. Myslím, že toto funguje i zpětně, kdy názory starostů můžou být přínosné i pro odborníky. Děkuji tímto celému týmu firmy Magnus Regio za skvěle zorganizované akce. Vzdělávacích akcí je pro nás starosty v nabídkách od různých firem hodně, ale málokteré se vyznačují tak pohodovou atmosférou s pocitem výborně využitého času a získání informací, které na internetu rozhodně nenajdete. Přeji Magnus Regio ještě hodně úžasných akcí s aktuálními tématy a hodně spokojených účastníků.

  Ing. Olga Dočkalová
  starostka Obce Sudice
 • Kulatý stůl na téma Ekologie a její budoucnot – odpady a předcházeni vzniku odpadu hodnotím hodně vysoko. Byly vzneseny různé odborné názory které ukázaly kam směruje celý proces nakládání s odpady. Kterou cestou se dát a jak řešit třídění a likvidaci odpadů na obci ukáže budoucnost. Debata k tomu velmi přispěla.

  Pavel Prokop
  starosta Otnice
 • Velmi si vážím Vašeho pozvání na Bussiness snídani 26. 1. 2017 v Brně, myšlenku tohoto typu a formátu pracovních setkání považujeme na České inspekci životního prostředí za důležitou součást prevence v ochraně životního prostředí.

  Erik Geuss
  ředitel, Česká inspekce životního prostředí

Pronikněte do médií.

Čtete zde

Adresa

Magnus Regio s.r.o.

Lipová 906/1, 602 00 Brno

Tel.: 518 321 576

Otevírací doba

Po – pá: 8:00 – 17:00

Fakturační údaje:

Magnus Regio s. r. o.

Lipová 906/1
602 00 Brno
IČO: 28346114
DIČ: CZ28346114
OR KS v Brně, odd. C, vložka 62750,
Bankovní spojení: KB, a. s., pobočka Brno
číslo účtu: 43-482 553 0207/0100

Datová schránka: jt3jsty