• Spojujeme lidi,
    kteří mají co říct.

    PŘINÁŠÍME INFORMACE TAM,
    KDE MAJÍ SMYSL.


Magnus Regio s.r.o.

Soukromý a veřejný sektor nelze hermeticky oddělovat. Magnus Regio informuje obě sféry o trendech a vzájemných potřebách z oblasti financí, energetiky, zdravotnictví, bezpečnosti, odpadového hospodářství, developmentu, informačních technologií, e-Governmentu, práva, dopravy, průmyslu a dalších oborů. Vytváříme seriózní diskusní platformu a přispíváme tak k rozvoji veřejného a soukromého sektoru v regionech.

Vydavatelská činnost

Jsme vydavatelem dvouměsíčníku Moravské hospodářství a stejnojmenného informačního portálu. Každých čtrnáct dní také rozesíláme našim čtenářům elektronický newsletter. Dále obchodně zastupujeme měsíčník Brněnský Metropolitan. Jsme připraveni pro Vás vytvořit informační noviny, brožury, buletiny, letáky, katalogy a další materiály podle Vašich požadavků.

Akce

Pro naše stávající i budoucí klienty organizujeme každoročně přátelské golfové turnaje i společenské večery. Naší vlajkovou lodí se stávají business snídaně, které jsou příjemným a moderním způsobem, jak navázat obchodní kontakty. Smyslem našich akcí je setkání předních manažerů v neformálním prostředí a v přátelské atmosféře tak přispět k navazování nových osobních i obchodních kontaktů.

Konference

Konference zaměřujeme na vzdělávání zástupců státní správy z oblasti práva, financí, dotací, informačních technologií, životního prostředí, sociálních služeb, dopravy, energetiky apod. Témata vycházejí přímo z požadavků ministerstev, svazů měst a obcí nebo přímo z řad starostů. Díky Moravskému hospodářství máme přímou návaznost na všechny úřady v pěti Moravských krajích.

Navštivte náš každodenně aktualizovaný zpravodajský portál

Moravské hospodářství Vám nepřináší ty podstatné informace z businessu a veřejné správy jen jednou za dva měsíce, ale každý den. Na portálu moravskehospodarstvi.cz najdete aktuální zprávy každý den. Navíc si jej bez problémů otevřete jak na počítači, tak i v mobilu nebo v tabletu.

MORAVSKÉ HOSPODÁŘSTVÍ.CZ