Celostátní setkání zástupců městské a obecní policie 

 21. září 2020 Brno

 

AKTUÁLNĚ

Děkujeme všem registrovaným za akceptaci přesunu konference, Vaše registrace zůstavají v platnosti s termínem 21.9.2020. Jakékoli dotazy prosím směřujte na email j.hrstkova@magnusregio.cz. Těšíme se na Vás !!!!

18.5.2020

 

Vážení účastníci 6. ročníku Celostátní konference ředitelů městských a obecních policií,
včera 12. března 2020, vyhlásila Vláda ČR pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví nouzový stav na dobu 30 dnů, s čímž je mimo jiné spojen zákaz pořádání akcí přesahující ve stejný čas 30 osob a to do odvolání.Z pozice hlavního organizátora konference jsme v průběhu vývoje minulých dní byli připraveni dodržet veškerá opatření, omezili jsme i počet účastníků do 100 osob, nicméně v tuto chvíli přistupujeme k přesunutí termínu konference a rozhodnutí státu vnímáme jako potřebný krok pro zajištění bezpečnosti veřejného prostoru. Je i naší povinností zajistit vše potřebné pro zdárný vývoj situace.Jelikož se jedná o opatření, které nelze časově v tuto chvíli odhadnout, současný stav nyní vyhodnocujeme, jednáme s přednášejícími, partnery i spoluorganizátory a věříme, že budeme moci v blízké budoucnosti upřesnit další informace kolem nového termínu konference.

Co se týče poplatků za registraci konference- nabízíme možnosti,rozslané dnes na Vámi uvedené přihlašovací emaily

Děkuji Vám všem za pochopení a spolupráci!

Magnus Regio s.r.o.

ZÁŠTITU NAD AKCÍ PŘEVZALI

Jan Hamáček, 1.místopředseda vlády a ministr vnitra

JUDr. Bohumil Šimek, hejtman Jihomoravského kraje

JUDr. Markéta Vaňková, primátorka statutárního města Brna

Ing. Milan Kladníček, MBA, emeritní předseda Kolegia ředitelů Městských policií statutárních měst a hl. m. Prahy, vrchni policejní rada, ředitel MP Zlín

 • TÉMATA KONFERENCE

  jednotlivé časy přednášek budeme aktualizovat

   • Ministerstvo vnitra ČR – Mgr. Milena Bačkovská, vedoucí oddělení, odbor bezpečnostní politiky  „Co přináší novela zákona o obecní policii? A co zbraně? “
   • “Senioři v dopravě”,součinnost PČR a MP (Policejní prezidium ČR – Ředitelství služby dopravní policie- plk. Mgr. Bc. Jiří Zlý, MBA) + preventicní programy “Jedu s dobou” a “Senior v dopravě”  (Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group – Bc. Roman Budský, BA (Hons), MBA)
   • Ministerstvo vnitra ČR – Mgr. Milena Bačkovská, vedoucí oddělení, odbor bezpečnostní politiky  „Ochrana měkkých cílů – program MV ČR“
   • Norské fondy 2014 – 2021 „Spolupráce mezi státní policií, mezinárodními subjekty a orgány územní samosprávy“( Ministerstvo vnitra ČR – Mgr. Michaela Spoustová)
   • Ministerstvo vnitra ČR – Mgr. Milena Bačkovská, vedoucí oddělení, odbor bezpečnostní politiky  „Co přináší novela zákona o obecní policii? A co zbraně? “
   • Ing. Aleš Špidla, prezident, Český institut manažerů informační bezpečnosti „Bez spojení není velení“, aneb co je standart zabezpečení v IT, na co si dát pozor“
   • JUDr. Radek Ondruš s tématem právní ochrany
   • Případové studie, příklady dobré práce MP
   • MP Uničov „Problematika profesní přípravy“Bc. Jiří Hübner, velitel MP Uničov
   • Technologie usnadňující práci strážníků

 • Účastníci

  Určeno pro všechny zástupce městské a obecní policie ze všech krajů ČR.

  Počet účastníků: 100-150

Termín konání: 21.9.2020, registrace od 8.30 hod., zahájení konference 9.30 hod.
Místo konání: hotel Voroněž, Křižkovského 47, Brno

Registrace zde

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partner

Magda Slaninová
jednatelka společnosti
 • Jak Vám mohu pomoci

  Pokud hledáte profesionální tým pro oslovení a propojení zástupců státní a veřejné správy a managementu firem, jste na správné adrese.

  Tým Magnus Regia je Vám plně k dispozici jak v přípravách a organizaci profesionálních kulatých stolů a odborných konferencí, tak v návrzích kampaní v tištěných periodicích Moravské hospodářství a Brněnský Metropolitan.

  Tel.: 518 321 576

  E-mail:
  m.slaninova@magnusregio.cz

Jana Hrstková
Vedoucí produkce, marketingová manažerka
 • Jak Vám mohu pomoci

  BUGA1207

  Mám na starosti kompletní organizaci, realizaci a ex post komunikaci jednotlivých akcí a odborných konferencí. Zároveň se na mne můžete obracet v případě registrací nebo jakéhokoli dotazu týkajícího se námi pořádaných akcí.

  Gsm: 725 006 094

  E-mail: j.hrstkova@magnusregio.cz

 • Poznejte mě

  BUGA5049 kopie

Bc. Marie Chábová
asistentka společnosti/péče o zákazníky
 • Jak vám mohu pomoci

  Na mne se můžete obracet ve všech záležitostech týkajících se fakturace a platebních transakcí. Rovněž spravuji databázi všech našich čtenářů, odběratelů a distribučních míst. Také spolupracuji na organizaci dalších akcí, které naše společnost připravuje.

  Gsm: 774 010 542

  E-mail:
  asistentka@magnusregio.cz

 • Poznejte mě