• Kampaně a PR

  ZNÁME CESTY, JAK ZAUJMOUT MÉDIA I VEŘEJNOST


Maximalizujte zásah své cílové skupiny

Společnost Magnus Ragio staví na týmu s dlouholetými zkušenosti s vydáváním periodik v nákladu až 15 000 kusů a s distribucí po celé Moravě. Víme proto, na co novináři slyší. Jsme připraveni vytvořit informační brožury, buletiny, letáky, katalogy a další propagační materiály podle individuálního požadavku klienta. Disponujeme vlastními redaktory, fotografy a profesionálním grafickým studiem. Zorganizujeme pro Vás tiskové konference, media eventy a postaráme se i o zprávy pro novináře. S námi se zkrátka můžete spolehnout na profesionální servis v oblasti Public Relations.

CO JE TO PUBLIC RELATIONS?
 • KOMUNIKACE S MÉDII

  Víme, jak dostat vaši zprávu do povědomí médií. Umíme nejen sepsat tiskovou zprávu. Víme, kam ji máme zaslat, známe konkrétní redaktory. Uspořádáme pro vás tiskovou konferenci tak abyste neměli s organizací žádné starosti.

 • KOMUNIKACE SE STÁTNÍ SPRÁVOU A SAMOSPRÁVOU

  Prostřednictvím dvouměsíčníku Moravské hospodářství, našich konferencí a firemních akcí můžete sdělit zástupcům státní správy informace o vaší společnosti.

 • KRIZOVÁ KOMUNIKACE

  Jsme schopní reagovat okamžitě. Zabráníme tomu, aby se o vaší společnosti v krátkém okamžiku vytvořil negativní mediální obraz. Víme, jak novináři myslí. Známe jejich potřeby.

 • ORGANIZACE SPECIÁLNÍCH UDÁLOSTÍ

  Potřebujete se potkat s konkrétními lidmi a zanechat u nich ten nejlepší dojem? Pak nechte vaše starosti na nás. Uspořádáme pro vás sportovní akci, konferenci, večírek i společenský večer.

Projděte si naše mediální výstupy.

Čtěte zde

Co na naši práci říkají klienti?

 • Koncem roku 2011 zajišťovala společnost Magnus Regio pro město Brno osvětovou kampaň na téma zlepšení čistoty města s názvem „Pro čistější Brno!“ a to zejména formou letáků, polepu tramvají a reklamních předmětů s nově vytvořených logem kampaně – odpaďáčkem. Pozitivní ohlas veřejnosti na tuto kampaň je potvrzením profesionálního přístupu nejen k veřejnosti, ale i k zákazníkovi.

  Martin Vaněček - Magistrát města Brna
  Martin Vaněček
  Magistrát města Brna

Kontaktujte nás

Magda Slaninová
jednatelka společnosti
 • Jak Vám mohu pomoci

  Pokud hledáte profesionální tým pro oslovení a propojení zástupců státní a veřejné správy a managementu firem, jste na správné adrese.

  Tým Magnus Regia je Vám plně k dispozici jak v přípravách a organizaci profesionálních kulatých stolů a odborných konferencí, tak v návrzích kampaní v tištěných periodicích Moravské hospodářství a Brněnský Metropolitan.

  Tel.: 518 321 576

  E-mail:
  m.slaninova@magnusregio.cz

Kamila Fuchsová
šéfredaktor Moravského hospodářství
 • Jak Vám mohu pomoci

  Jsem zodpovědná za obsah Moravského hospodářství, připravuji reportáže, články a rozhovory.

  Gsm: 732 177 982

  E-mail: k.fuchsova@magnusregio.cz

Adresa

Magnus Regio Lipová 906/1, 602 00 Brno

Otevírací doba

Po – pá: 8:00 – 17:00

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva