• Business snídaně

  PROFESIONÁLNĚ MODEROVANÉ DISKUZE U KULATÉHO STOLU


Co pro Vás chystáme

Co jsou to vlastně business snídaně?

Moravské hospodářství nabízí platformu po širokou škálu hospodářsko-ekonomických témat, jako vydavatel tak máme přesnou představu o aktuálních projektech i problémech v jednotlivých regionech. Business snídaně jsou pak logickým vyústěním a moderním způsobem k předávání informací mezi úzce zainteresovanými skupinami. Business snídaně jsou dalším z nástrojů, jak navázat obchodní partnerství a získat dokonalý přehled o nejaktuálnějším dění v dané hospodářské oblasti, v konkrétním kraji či městě. Každá z nich je zaměřena na jednotlivé a nejožehavější téma.

 

SETKÁNÍ, KDE JSOU SI VŠICHNI ROVNI
 • U JEDNOHO STOLU

  Naše business snídaně respektují jiné uspořádání než klasické konference. Nesetkáte se tu s odděleným panelem a posluchači. Všichni účastníci zasednou k jednomu stolu, a mohou tak diskutovat jako rovný s rovným.

 • VÝBĚR EXPERTŮ

  Skladbě účastníků našich business snídaní věnujeme pečlivou pozornost. Zveme skutečně jen ty, kteří mají k vybranému tématu co říct, ať už se jedná o starosty nebo experty z řad ministerstev, státních institucí či firem.

 • PROFESIONÁLNÍ MODERÁTOR

  Plynulost diskuze zajišťuje profesionální moderátor.

PRODUKTIVNÍ A PŘÍJEMNÉ DOPOLEDNE
 • NEFORMÁLNÍ NETWORKING

  Víme, že obchodní a profesní vztahy se nejlépe navazují v neformální a uvolněné atmosféře. Se svými partnery si proto na našich business snídaních promluvíte nejen u diskuzního stolu, ale i během přestávek nebo společného oběda.

 • VÝTEČNÉ OBČERSTVENÍ

  Jak název napovídá, čeká Vás vydatná a lahodná snídaně. Ale to není vše, v průběhu business snídaně se můžete těšit i na bohaté občerstvení během přestávek. V závěru akce následuje oběd pojatý formou rautu s výběrem několika jídel.

 • UVOLNĚNÁ ATMOSFÉRA

  Na našich akcích panuje uvolněná atmosféra, která přeje navazování nových obchodních partnerství. Tým produkčních manažerek a zkušených hostesek Magnus Regio se Vás ujme s nenucenou samozřejmostí tak, aby nic nerušilo Váš zážitek.

Co na business snídaně říkají naši klienti

 • Děkuji za plnohodnotné a příjemně strávené dopoledne. Vše jste měli výborně zorganizované. O problémech v dopravě a bezpečnosti silničního provozu se musí hlavně mluvit, ať je podvědomí, že tyto problémy opravdu jsou a taková setkání jsou nejlepší příležitostí. Budu se těšit na případný další ročník, s pozdravem a přáním pěkného dne

   

   

  kpt. Ing. Marek Sládeček – vrchní komisař KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE OLOMOUCKÉHO KRAJE
 • Děkuji moc za možnost účastnit se takové výborné akce.

   

  Ing. Jana Jiráňová – Centrum investic, rozvoje a inovací
 • ….rád se Vaších akcí zúčastňuji. Většinou mají vysokou úroveň a jsou přínosem pro všechny přítomné.

   

   

  Pavel Prokop
  starosta obce Otnice
 • Akcí pořádaných firmou Magnus Regio se zúčastňuji pravidelně a velmi ráda. Většinou se jedná o palčivé témata, kterými se my starostové dnes a denně musíme zabývat. Při těchto akcích se setkají nejen starostové, kteří řeší problémy přímo „v terénu „, ale také odborníci z různých resortů. V aktivních diskuzích tak získáváme přehled o fungování daných problémů i z druhé strany a většina souvislostí nám pak do sebe pěkně zapadne. Myslím, že toto funguje i zpětně, kdy názory starostů můžou být přínosné i pro odborníky. Děkuji tímto celému týmu firmy Magnus Regio za skvěle zorganizované akce. Vzdělávacích akcí je pro nás starosty v nabídkách od různých firem hodně, ale málokteré se vyznačují tak pohodovou atmosférou s pocitem výborně využitého času a získání informací, které na internetu rozhodně nenajdete. Přeji Magnus Regio ještě hodně úžasných akcí s aktuálními tématy a hodně spokojených účastníků.

  Ing. Olga Dočkalová
  starostka Obce Sudice
 • Na vaše akce chodím rád, nejen proto, že jsou důležité, účast na nich je pro mne přínosem, ale také pro vysoký stupeň profesionality jejich organizace.

  Jsem rád, že na mne nezapomínáte.

  Jaroslav Rožnovský
  ředitel Brno, Český hydrometeorologický ústav
 • Kulatý stůl na téma Ekologie a její budoucnot – odpady a předcházeni vzniku odpadu hodnotím hodně vysoko. Byly vzneseny různé odborné názory které ukázaly kam směruje celý proces nakládání s odpady. Kterou cestou se dát a jak řešit třídění a likvidaci odpadů na obci ukáže budoucnost. Debata k tomu velmi přispěla.

  Pavel Prokop
  starosta Otnice
 • Velmi si vážím Vašeho pozvání na Bussiness snídani 26. 1. 2017 v Brně, myšlenku tohoto typu a formátu pracovních setkání považujeme na České inspekci životního prostředí za důležitou součást prevence v ochraně životního prostředí.

  Erik Geuss
  ředitel, Česká inspekce životního prostředí
 • Rád bych Vám chtěl  poděkovat za bravurně organizovanou akci, bylo to opravdu jiné (v pozitivním slova smyslu). Myslím, že akce měla opravdu smysl a již nyní se těšíme na druhý ročník.

  Reportáž z akce jsem shlédl přímo v TV a ač byla krátká, tak na druhou stranu úderná a věcná.

  Děkuji a těším se na na další spolupráci a setkání.

  Reference - bez fota - muž
  Ondřej Kinc
  Envipartner s.r.o.
 • Po účasti na několika odborných konferencích a dalších akcích pořádaných společností Magnus Regio bych vám rád poděkoval za vždy vysokou odbornou úroveň všech akcí, aktuální témata, kterým se věnujete, i za možnost setkání se zajímavými hosty. Přeji Vám mnoho úspěchů při přípravě dalších projektů a mnoho zajímavých témat i pro Moravské hospodářství, které se pro mě stalo cenným zdrojem informací.

  Petr Handl - RPG Real Estate
  Petr Handl
  RPG Real Estate
 • Dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za příkladnou organizaci naší účasti na Vašich akcích. Ve srovnání s jinými akcemi, na kterých jsme se účastnili, si dovoluji vyzdvihnout zejména profesionální vystupování pořadatelů, podpořené jejich snahou umožnit v rámci pořádané akce maximálně možný počet pracovních setkání s účastníky a tím propojit nabídku a poptávku prezentovaných služeb. Z hlediska účastníka akce se i péče o klienty jeví jako příkladná a bezchybná.

  Petr Míka - Artechnic-Schréder
  Petr Míka
  Artechnic-Schréder
 • Věřte, že se kdykoliv, kdy budu pozván, rád zúčastním setkání, kde bude otevřena diskuse podporující bezpečnost silničního provozu. Musím přiznat, že tak vysokou úroveň, jakou jste Vy a Vaši kolegové nastavili v rámci této Business snídaně – tedy po stránce odborných účastníků, zástupců státní správy a samosprávy, ale také zajištěním příjemného prostředí i tou pozitivní atmosférou – lze těžko překonat. Myslím, že je za tím kus dobře odvedené práce a za to Vám a Vašemu týmu patří velký dík.

  Jindřich Rybka - Krajské ředitelství Policie ČR JMK
  Jindřich Rybka
  Krajské ředitelství PČR JMK
 • Ještě jednou Vám děkuji za pozvání, akce byla velmi zdařilá. Pro nás měla velký přínos, neboť jsme se dozvěděly novinky ze sektoru a měly jsme možnost vyměnit si názory se zástupci firem a navázat další kontakty. Velmi ráda se podobné akce opět zúčastním.

  Alice Fibigrová - CzechTrade
  Alice Fibigrová
  CzechTrade
 • Ještě jednou Vám chci poděkovat za zorganizování takového reprezentativního fóra. Dostat tolik lidí z našeho oboru na jedno místo, ve stejný čas je obrovská organizační práce. Akce pro nás byla velmi přínosná, již z důvodu setkání se navzájem, o kvalitní diskusi nemluvě.

  Reference - bez fota - muž
  Aleš Petrák
  Ekol

Pronikněte s business snídaněmi do médií.

Čtete zde

Kontaktujte nás

Sorry, no results were found, search again?

Adresa

Magnus Regio Lipová 906/1, 602 00 Brno

Otevírací doba

Po – pá: 8:00 – 17:00

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva